MÖBLER / Bord / Skrivbord 7394469
nr 739 4469
Skrivbord
1800-tal, mahogny, längd: 125, djup: 72, höjd: 80
Kondition: slitage
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:44:56
6/2 09:17:30